Urodziłam i wychowałam się w mieście, przez wiele lat miasto było moim domem, pracą, rozrywką. Któregoś dnia postanowiłam przenieść się na wieś.  
     Dzisiaj mogę powiedzieć, że nie ma nic piękniejszego niż życie w zgodzie z przyrodą. Codzienne obcowanie z nią pozwala na zrozumienie samego siebie, poznanie własnych potrzeb, pragnień i możliwości.
     
     Od ponad 25 lat prowadzę hodowlę psów rasowych "Z PRZYSTANI WODNIACKIEJ FCI".   
     Przez mój dom "przewinęło" się wiele psów, różnych ras. Zwierzęta nauczyły mnie, że "natura jest mądrzejsza od nas". Ja przez lata uczyłam się Ich. Rozpoznawania ich nastrojów, zachowań, potrzeb. Hodowla, a szczególnie opieka nad sukami szczennymi, przyjmowanie porodów, pielęgnacja szczeniąt, opieka nad moimi "staruszkami" do dla mnie wciąż nowe doświadczenia. 
     Jako asystent kynologiczny eksterieru jamników oraz prób pracy psów myśliwskich uczestniczyłam w wielu szkoleniach poświęconych wychowaniu, pielęgnacji i szkoleniu naszych "braci mniejszych". Ukończyłam także kurs groomingu.
Strzyżenie i pielęgnacja psów sprawia mi dużo przyjemności. Całkiem dobrze "dogaduję" się ze swoimi czworonożnymi klientami, którzy cierpliwie (czasem 2-3 godziny) znoszą moje zabiegi. 
     Jestem członkiem Związku Kynologicznego w Polsce oraz Polskiego Związku Łowieckiego.

     Przez 10  lat, wspólnie z PZŁ w Jeleniej Górze organizowałam konkursy pracy psów myśliwskich.
Prowadziłam także domowy hotel dla psów. Zaprzyjaźniłam sie z wieloma psami, które później jako moi "pensjonariusze" często do mnie wracały.

Z końcem 2012 roku przeniosłam swoją hodowlę do Borkowa (okolice Głogowa). Okolica jest bardzo przyjazna zwierzętom, pola łąki, lasy, rzeka... Jest pięknie. 
 


 Tutaj znajdziecie historię hodowli
"Z PRZYSTANI WODNIACKIEJ" FCI

 

 

 

 

Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates
Supported by Hosting24.com